Jakie dodatki królują na wybiegach?

Przed każdym sezonem odbywa się wiele pokazów mody, na których projektanci z całego świata przedstawiają najmodniejsze dodatki do swojej kolekcji. Widzowie mają okazję obserwować niekończące się inspiracje coraz to innymi kulturami, modą minionego wieku lub malowniczymi, egzotycznymi krajobrazami. Jednym z dodatków, który może być różnie łączony z innymi elementami ubioru są kolorowe apaszki dodające każdej stylizacji niewymuszonej elegancji. Wiązane na kucyku z włosów odmładzają i nadają nutek kokieterii, dziewczęcego uroku i ukazują dystans do samej siebie. Inną stylizacją dla apaszek jest klasyczne zawiązanie ich na szyi.

Trendy w dodatkach biżuteryjnych

Biżuteria większości kojarzy się jedynie z bransoletkami, naszyjnikami, czy kolczykami. Jednak należy jeszcze pamiętać o spektakularnych, przypominających prawdziwe dzieła sztuki ozdobach do włosów w formie biżuteryjnych dodatków. Obecnie modne są spinki przykuwające uwagę wszystkich dookoła, włosy upina się w sposób, który uwydatni ozdobę we włosach, zamiast ją skrzętnie ukrywać. W sprzedaży znajduje się wiele modeli spinek, które ozdobione cyrkoniami i innymi błyszczącymi dodatkami wywierają niezapomniane wrażenie dla wszystkich wokół. Misternie ozdobione fryzury nie muszą być wykonywane tylko na specjalne okazje, uatrakcyjnią również fryzury na co dzień.

Dodatki do ubioru

Pozostałe dodatkowe elementy stylizacji

Mówiąc o trendach w modzie damskiej, koniecznym jest wspomnienie o kultowych bransoletkach na kostkę, które przybierając różne formy podnosi atrakcyjność każdej stylizacji. Modne w tym sezonie są wszelkie elementy biżuterii z muszelkami kauri w rolach głównych. Dla kobiet ceniących klasykę poleca się natomiast delikatne bransoletki z subtelnymi zdobieniami w postaci kryształków lub cyrkonii. W zakresie dodatków wzmianki wymagają kultowe opaski na głowę. Są znane od wielu lat, jednak w ostatnim czasie przechodzą transformacje, zwłaszcza w zakresie różnorodności wzorów i kolorów. Ozdoba w tej postaci sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjścia.