Zabiegi medycyny estetyczne są w Polsce powszechne od co najmniej kilku lat, decydują się na nie kobiety w różnym wieku. Głównym celem jest oczywiście jak najdłuższe utrzymywanie młodego i jędrnego wyglądu skóry na całym ciele. Współczesne metody są bardzo obiecujące, po kilku zabiegach w określonym odstępie czasu zauważa się już konkretne efekty. Jednym z takich zabiegów jest mezoterapia –skuteczna metoda nawilżenia i odmłodzenia skóry.

Mezoterapia w Gliwicach - najlepsza metoda odmładzania skóry

Mezoterapia w Gliwicach – wszystkie możliwości

Najbardziej znaną formą jest mezoterapia igłowa, podczas której wstrzykuje się w wybrane miejsce odpowiednią ilość niezbędnych substancji leczniczych. Ponadto aplikuje się te odpowiedzialne za odżywianie tkanek podskórnych i ich jednoczesne nawilżanie. Dzięki temu cała skóra na określonych obszarze staje się o wiele bardziej jędrna i zyskuje zdrowy wygląd na dłuższy czas. Niestety, na ciele każdej z nas znajdują się mniej lub bardziej skłonne do powstawania zmarszczek miejsca. W takich przypadkach z pomocą przychodzi mezoterapia w Gliwicach, w gabinecie medycyny estetycznej Dermapoint. Skóra właściwa jest wyposażona w szereg prozdrowotnych substancji, czyli między innymi kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy oraz osocze bogatopłytkowe. Wadą tradycyjnej mezoterapii jest powstawanie zasinień w miejscu iniekcji, na szczęście można zdecydować się na nieinwazyjną metodę – bezigłową. Jest to rozwiązanie dedykowane głównie osobom, których skóra nie regeneruje się szybko po zabiegach. Mezoterapia w Gliwicach metodą bezigłową zdobywa coraz większą ilość zwolenniczek, dlatego warto zapoznać się z jej największymi zaletami.

Mezoterapia bezigłowa w Gliwicach

Gabinet medycyny estetycznej Dermapoint w Gliwicach umożliwia wykonanie bezinwazyjnej mezoterapii dzięki dedykowanemu urządzeniu – Vital Injector 2. To najlepszy sposób na bezbolesną i skuteczną poprawę wyglądu skóry w dowolnym miejscu na ciele. Po zabiegu zbędna jest rekonwalescencja, niemal natychmiast można wrócić do normalnego funkcjonowania. Kluczem do sukcesu, czyli największej skuteczności jest oczywiście właściwe wprowadzenie substancji pod skórę. Istotna jest najbardziej optymalna głębokość, można to osiągnąć przy zastosowaniu wspomnianego urządzenia. Mezoterapia w Gliwicach przeprowadzana jest w drodze wykorzystania wieloigłowego systemu próżniowego, który jest odpowiedzialny za odciąganie skóry od naczyń krwionośnych oraz nerwów. Ważne jest także zachowanie równych odległości pomiędzy poszczególnymi nakłuciami – pozwala to na osiągnięcie możliwie największej precyzji. Substancje odżywcze dostają się pod skórę dzięki jednorazowemu kartridżowi wyposażonemu w 5 igieł. Zastosowanie ich pozwala na wykonanie maksymalnie do dwóch tysięcy nakłuć, czego nie można dokonać w przypadku ręcznie wykonywanego zabiegu. Mezoterapia w Gliwicach wykonywana w gabinetach medycyny estetycznej to najlepszy sposób na pozbycie się zmarszczek, cieni pod oczami, cellulitu oraz rozstępów, które stają się problemem w przypadku wielu kobiet w różnym wieku.