Mocno kryjące podkłady cieszą się niesłabnącą popularnością wśród kobiet kochających efekt nieskazitelnej cery. Jednym z najlepszych dostępnych aktualnie na rynku produktów jest Dermacol podkład, który świetnie kamufluje przebarwienia, wypryski, piegi oraz jest w stanie zakryć nawet tatuaż. Co warto wiedzieć o tym kosmetyku i jak go stosować, aby uzyskać najlepsze efekty?

Dermacol podkład i jego unikalne właściwości kryjące

Podkład marki Dermacol to ceniony kosmetyk w świecie profesjonalnego makijażu. Chętnie sięgają po niego profesjonalni wizażyści pracujący w świecie telewizji i teatru, gdzie konieczne jest osiągnięcie najlepszych efektów. Dermacol podkład to kosmetyk zawierający aż 50% pigmentów barwiących, co pozwala na uzyskanie za jego pomocą doskonałego krycia i wyrównania cery. Już jedna cienka warstwa kosmetyku pozwala zakryć wszelkie niedoskonałości skóry oraz wyrównać jej koloryt. Dermacol świetnie sprawdza się do ukrywania wyprysków, przebarwień, piegów, blizn potrądzikowych oraz innych problemów skórnych.

Dermacol podkład występuje w aż 11 odcieniach, co pozwala dostosować jego kolor do odcienia cery każdej użytkowniczki. Atutem kosmetyku jest także możliwość mieszania ze sobą różnych jego odcieni, dzięki czemu można uzyskać najbardziej satysfakcjonujące efekty, a podkład idealnie stopi się z naturalnym odcieniem naszej cery. Kosmetyk jest ponadto testowany dermatologicznie, przez co doskonale nadaje się także dla posiadaczek wrażliwej, wymagającej cery. Nie zapycha porów oraz jest kosmetykiem wodoodpornym. Dermacol podkład jest polecany zarówno do użytku profesjonalnego, jak i amatorskiego.

Fluid, który zakryje nawet tatuaż! Przedstawiamy Dermacol podkład

Jak używać podkładu Dermacol, aby uzyskać najlepsze efekty?

Dermacol podkład jest kosmetykiem niezwykle wydajnym. Warto mieć świadomość tego, że już cienka warstwa kosmetyku pozwala uzyskać doskonałe efekty kryjące, przez co nie należy nakładać jego zbyt grubej warstwy. Fluid zaleca się aplikować za pomocą specjalnego pędzla do podkładu, gąbeczki do makijażu lub za pomocą palców – każda użytkowniczka może wybrać swoją ulubioną metodę lub stosować je naprzemiennie w celu uzyskania najlepszych rezultatów.

Podkład może być aplikowany zarówno na skórę twarzy, jak i na ciało. Tę drugą możliwość docenią kobiety, które pragną zakryć defekty skóry oraz niepożądane w danym momencie tatuaże, które Dermacol podkład również doskonale kamufluje. Ponadto, kosmetyk świetnie sprawdza się do zakrywania siniaków oraz wyrównania kolorytu skóry. Jego wodoodporna formuła oraz wysoka trwałość sprawiają, że jedna aplikacja wystarczy na cały, nawet najbardziej intensywny dzień.

Kryjący dermacol podkład jest kosmetykiem idealnym na specjalne okazje. Na co dzień mogą po niego sięgnąć kobiety walczące z trądzikiem i przebarwieniami skórnymi. Świetnie sprawdzi się jako baza pod makijaż ślubny, na profesjonalne sesje zdjęciowe oraz ważne imprezy, kiedy chcemy wyglądać perfekcyjnie. Jego silnie kryjąca formuła pozwala na uzyskanie efektu gładkiej i nieskazitelnej cery, a wysoka trwałość gwarantuje idealny wygląd makijażu pod koniec dnia.